Adres

ul. Rusznikarska 17, piętro 2
31-261 Kraków

Strzelectwo dynamiczne, czyli IPSC to obecnie mało znana w Polsce dyscyplina sportu. Co istotne, sama nazwa tej dziedziny sportowej, pochodząca od angielskiego "Practical Shooting Confederation", czyli Międzynarodowej Konfederacji Strzelectwa Praktycznego nie zawiera w sobie złożoności tego sportu.

Każdy kto chce lub z racji wykonywanego zawodu musi posługiwać się bronią czekają psychologiczne badania do posługiwania się bronią. Bez ich pozytywnego zaliczenia, nie ma mowy o dalszych staraniach o pozwolenie na broń. Kto powinien się im poddać? Czy należy je powtarzać? Jak często się je przeprowadza?

Coraz więcej osób wyjeżdża z kraju w poszukiwaniu pracy i lepszego życia. Czy zdobyte w kraju kwalifikacje są uznawane na terenie Unii Europejskiej? Czy pracownik ochrony fizycznej, zabezpieczenia technicznego lub detektyw potrzebują dodatkowych szkoleń, by móc legalnie pracować w innym kraju?

Badania sanepidowskie są niezbędne we wszystkich profesjach, które wymagają stałego lub częstego kontaktu z żywnością. Ich celem jest wykluczenie schorzeń zakaźnych, które mogłyby stanowić przeciwwskazanie do pracy w kontakcie z żywnością. Badania te rodzą wiele pytań, na które warto poznać odpowiedzi.

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Polityka prywatności Ok