Adres

ul. Rusznikarska 17, piętro 2
31-261 Kraków

Strzelectwo sportowe jeszcze kilka lat temu uważane było w Polsce za niszowe hobby. Obecnie interesuje się nim coraz więcej osób. Ponadto obserwowana jest coraz większa dostępność do broni. To zaś znacząco ułatwia rozwijanie pasji. Jak więc zacząć przygodę ze strzelectwem?

Strzelectwo dynamiczne, czyli IPSC to obecnie mało znana w Polsce dyscyplina sportu. Co istotne, sama nazwa tej dziedziny sportowej, pochodząca od angielskiego "Practical Shooting Confederation", czyli Międzynarodowej Konfederacji Strzelectwa Praktycznego nie zawiera w sobie złożoności tego sportu.

Każdy kto chce lub z racji wykonywanego zawodu musi posługiwać się bronią czekają psychologiczne badania do posługiwania się bronią. Bez ich pozytywnego zaliczenia, nie ma mowy o dalszych staraniach o pozwolenie na broń. Kto powinien się im poddać? Czy należy je powtarzać? Jak często się je przeprowadza?

Coraz więcej osób wyjeżdża z kraju w poszukiwaniu pracy i lepszego życia. Czy zdobyte w kraju kwalifikacje są uznawane na terenie Unii Europejskiej? Czy pracownik ochrony fizycznej, zabezpieczenia technicznego lub detektyw potrzebują dodatkowych szkoleń, by móc legalnie pracować w innym kraju?

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Polityka prywatności Ok