Adres

ul. Rusznikarska 17, piętro 2
31-261 Kraków

Badania psychotechniczne musi wykonać każdy, kto do wykonywania swoich zadań w pracy musi odznaczać się danymi cechami psychicznymi. Kto powinien je wykonać? Na czym zazwyczaj polegają badania kierowców?

Strzelectwo sportowe jeszcze kilka lat temu uważane było w Polsce za niszowe hobby. Obecnie interesuje się nim coraz więcej osób. Ponadto obserwowana jest coraz większa dostępność do broni. To zaś znacząco ułatwia rozwijanie pasji. Jak więc zacząć przygodę ze strzelectwem?

Strzelectwo dynamiczne, czyli IPSC to obecnie mało znana w Polsce dyscyplina sportu. Co istotne, sama nazwa tej dziedziny sportowej, pochodząca od angielskiego "Practical Shooting Confederation", czyli Międzynarodowej Konfederacji Strzelectwa Praktycznego nie zawiera w sobie złożoności tego sportu.

Każdy kto chce lub z racji wykonywanego zawodu musi posługiwać się bronią czekają psychologiczne badania do posługiwania się bronią. Bez ich pozytywnego zaliczenia, nie ma mowy o dalszych staraniach o pozwolenie na broń. Kto powinien się im poddać? Czy należy je powtarzać? Jak często się je przeprowadza?

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Polityka prywatności Ok