Adres

ul. Rusznikarska 17, piętro 2
31-261 Kraków

Badania psychotechniczne są obowiązkowe dla wszystkich kierowców, którzy chcą jeździć zawodowo bez względu na kategorię prawa jazdy. Zadaniem psychotestów jest sprawdzenie przydatności kandydata do wykonywania zawodu. Testy zawsze dobierane są indywidualnie do wymagań zawodowych.

Badania psychotechniczne musi wykonać każdy, kto do wykonywania swoich zadań w pracy musi odznaczać się danymi cechami psychicznymi. Kto powinien je wykonać? Na czym zazwyczaj polegają badania kierowców?

Strzelectwo sportowe jeszcze kilka lat temu uważane było w Polsce za niszowe hobby. Obecnie interesuje się nim coraz więcej osób. Ponadto obserwowana jest coraz większa dostępność do broni. To zaś znacząco ułatwia rozwijanie pasji. Jak więc zacząć przygodę ze strzelectwem?

Strzelectwo dynamiczne, czyli IPSC to obecnie mało znana w Polsce dyscyplina sportu. Co istotne, sama nazwa tej dziedziny sportowej, pochodząca od angielskiego "Practical Shooting Confederation", czyli Międzynarodowej Konfederacji Strzelectwa Praktycznego nie zawiera w sobie złożoności tego sportu.

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Polityka prywatności Ok